Përshkrim

Përshkrimi:
Arushët e pellushit janë perfekt si dekor dhome dhe një shok gjatë gjumit.
Ideal për dhomat e fëmijëve nga foshnje deri në kolegj.
Me shprehjen e tij miqësore dhe pellushin e butë do të bëhet një shok i preferuar dhe i besuar.
Arushi vjen ne ngjyren kafe.
Pastrohet lehtesisht,  i perbere me material poliester teper i bute dhe antialergjik.
Permasa 70 cm.
Njihuni me shokun tuaj me te mire!

Informacion shtesë

Peshë 0.6 kg
Përmasa 70 cm
Ngjyra

E Kuqe

Origjina

Turke

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arush pellush Teddy Bear”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *