Përshkrim

Përshkrimi:

Cangaroo Gala Karroce 3 Ne 1
Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes australiane Cangaroo dhe e prodhuar ne Bullgari.
Perfshin portbebene , koshin i cili vendoset edhe ne makine, si dhe karrocen me mbulese tek kembet.
Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit.
E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.
Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.
Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.
Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.
E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.
Ne pjesen e poshtme ka nje kosh ne material cope per te mbajtur gjerat.
Rrotat jane 2 vogla ne pjesen e parme dhe 2 te medha ne pjesen e pasme te pajisura me sistem kunder ndjeshmerise se goditjeve .
Trupi i karroces eshte metalik.
Cdo veshje prej cope mund te lahet ne 30°C.

Specifikat:

Skeleti i hapur eshte 57 x 90.5 x 116.5 cm  • Pesha eshte  12.4 kg

Skeleti i  mbyllur  eshte 57 x 29 x 87 cm • Pesha eshte 7.5 kg

Permasat e brendshme te karroces jane 35 x 79 x 23 • Pesha eshte 4.9 kg

Permasat e sexholinos jane 44,5 x 64 x 58 cm • Pesha eshte  3,7 kg

Nena dhe femiaj ndihen me te sigurt me produktin Gala !

Informacion shtesë

Peshë 5 kg
Përmasa 110 × 70 × 90 cm
Ngjyra

E Zeze, Roze

Marka

Cangaroo

Origjina

Europiane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cangaroo – Karrocë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *