Përshkrim

Përshkrimi:

Arush pelushi me fjongo, prej materiali të butë poliestre sintetike, në ngjyrë gri.
Përdoret si një mënyrë argëtimi për fëmijët, si objekt dekorativ për dhomat e gjumit të fëmijëve ose si dhuratë për fëmijë ose të rritur.
Ky arush është antialergjik dhe antibakterial!

Zgjidhni mes pafundesise se lodrave ne dyqanin tone!

Informacion shtesë

Peshë 0.7 kg
Përmasa 70 cm
Ngjyra

Gri

Marka

No Brand

Origjina

Kineze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arush pellushi Teddy Bear”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *