Përshkrim

Përshkrimi:

Arush i madh pellushi.
Kaq i bute dhe i kendshem me mbushje te plote.
Vjen ne ngjyre e kuqe ose te bardhe  me zemer dhe shkrimin
” I love You”

Dhurata ideale për të dashurit tuaj !

Informacion shtesë

Peshë 0.7 kg
Përmasa 70 cm
Ngjyra

E Bardhe, E Kuqe

Origjina

Kineze

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arush I love you”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *