Përshkrim

GLC NEW LICENSED BENZ 2020

Pershkrimi:

 

Makine elektrike Mercedes Benz per femije me pult komandimi.
Tashme femija juaj do te shijoje xhirot me makine si nje i rritur.
Specifikat:
  • Porte USB,MP3 player
  • Hyrja mikro SD + portat hapëse.
  • Drita led para dhe mbarapa
  • Amortizatore, e pershtatshme per cdo lloj terreni
  • Telekomanda me ngarkesë baterie 2.4 Ghz
  • Sedilje lekure
  • Bateri 12 volt
  • Me kater rrota
  • E disponueshme ne ngjyren e bardhe dhe te zeze
  • Me bateri

Dhurata ideale per çdo femije!

Informacion shtesë

Peshë 8 kg
Përmasa 100 × 60 × 40 cm
Ngjyra

E Bardhe, E Zeze

Origjina

Europiane

Marka

Mercedes Benz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Benz – Makine per femije GLC 2020”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *