Përshkrim

Pershkrimi:

Armor ofron per ju sexholino (karrige makine).
Gjendet ne ngjyre e zeze kombinuar me ngjyren gri.
Udhetoni kudo te sigurt dhe te qete.
Perfekte per nje qendrim te rehatshem ne makine.

Specifikat:

  • Jastek i bute per koken
  • Montohet lehte
  • Jastek mbeshtetes i  bute per trupin
  • Rripa sigurie me material qe nuk rreshket
  • Produkte te certifikuara nga Bashkimi Europian dhe me izofiks.

Femija juaj ndihet i sigurt vetem me ARMOR!

Informacion shtesë

Peshë 8 kg
Përmasa 60 × 50 × 60 cm
Origjina

Europiane

Ngjyra

E Zeze

Marka

Armor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Armor – Sexholino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *