Përshkrim

Per te gjithe ata qe adhurojne luksin dhe shpejtesine

Nje makine Ferrari me telekomande marka Rastar RC 1:14

Per femije mbi 6 vjeç. Me ngjyre te kuqe

Me nje kontroll te plote funksional qe e kthen makinen mbrapa e con para, majtas e djathtas

Ndihmon femijen te koordinoje levizjet e syve duareve dhe kembeve

Punon me 5 bateri AA qe nuk jane te perfshira ne paketim. Edhe teleomandes i nevojiten 2 bateri AA

Nje ide mjaft e mire per dhurate.

Informacion shtesë

Peshë 0.15 kg
Përmasa 45 × 15 × 10 cm
Ngjyra

E Kuqe

Marka

No Brand

Origjina

Kineze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ferrari – Makinë me telekomandë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *