Përshkrim

Per te gjithe ata qe adhurojne mjekesine dhe driten e sirenave

Ju prezantojme nje makine ambulance me telekomande.

Per femije mbi 5 vjeç. Vjen vetem ne ngjyre te bardhe.

Me nje kontroll te plote funksional qe e kthen makinen mbrapa e con para, majtas e djathtas

Ndihmon femijen te koordinoje levizjet e syve duareve dhe kembeve

Punon me 5 bateri AA qe nuk jane te perfshira ne paketim.

Edhe teleomandes i nevojiten 2 bateri AA

Nje ide mjaft e mire per dhurate.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg
Përmasa 20 × 10 × 10 cm
Marka

No Brand

Origjina

Kineze

Ngjyra

E Bardhe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lodra për femijë – Ambulancë me telekomandë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *