Përshkrim

Përshkrimi

  • Me drita led në pjesën para;
  • Sistemi i dritave led në ngjyrë të kuqe dhe të bardha nëpërmjet një përshtatësi të sigurt 12 volt;
  • Pjesa para përbëhet nga plastika ABS dhe pjesët anësore prej druri;
  • Bërë me dërrasë grimcash jo toksike, dizajn ergonomik me materiale të qëndrueshme;
  • I lehtë për t’u montuar me udhëzuesin PDF dhe video të montimit;
  • Kapaciteti i peshës është 70 kg.

Informacion shtesë

Ngjyra

E Bardhe, E Kuqe

Përmasat

240 x 100 x 63 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krevat Makinë 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *