Përshkrim

Sapo mberriti lodra ideale per vogelushet tuaja !
✅ Beresi i kafese
✅ Material plastik
✅ Produkt i certifikuar nga Bashkimi Europian
✅ Me drita dhe muzike
✅ Me aksesore
✅ Mosha 3+

Argetimi ideal per te voglat tuaja!

Informacion shtesë

Ngjyra

Roze

Origjina

Europiane

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lodra për fëmijë – Bërës kafeje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *