Përshkrim

Si mendoni per kete kombinim kaq te bukur ?
✅ Seti permban  tre pjese: tuta, bluze dhe xhakete
✅ Material i plote
✅ Material teper cilesor
✅ I pershtatshem per cdo kohe
✅ Masat ne gjendje nga 2- 6 vjec
✅ Ngjyrat e kombinuara te setit jane gri dhe blu

Zgjidhni Toy Shop Tirana – Zgjidhni cilesine!

Informacion shtesë

Peshë 1 kg
Ngjyra

Blu, Gri

Origjina

Turke

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set veshje sportive për djem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *