Përshkrim

Walker-i yne do te sjelle nje pervoje krejt te re per beben tuaj te vogel.

💥 Bordi i muzikes dhe shiriti i lodrave ofron argetim te pafund qe do te stimuloje te mesuarit e foshnjes tuaj dhe do te zhvilloje kordinimin e tyre me sy.
💥 Material i plote dhe me mbushje me ciesi te larte, me qepje te imet, e bejne mjaft te qendrueshem per te mbajtur deri ne 15 kg.
💥 Rregullimi i lartesise me 3 pozicione mund te kenaqe foshnjat ne baze te moshes dhe gjatesise se tyre.
💥 Materiali premium PP, mbron shendetin e femijës sepse eshte jo toksik dhe rezistent ndaj temperaturave te larta.5
💥 Lehtesisht e palosshme
💥 Cmimi 5500Leke
💥 E disponueshme ne ngjyren blu dhe mente

Informacion shtesë

Peshë 5 kg
Përmasa 65 × 60 × 58 cm
Ngjyra

Blu, Mente

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Baby Walker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *