Përshkrim

Mberriti modeli me i ri i triciklit per te vegjelit tuaj.
❇️ Me mekanizem shtytes
❇️ Me kater nivele gjatesie
❇️ I sigurt
❇️ Mosha 2+
❇️ E disponueshme ne ngjyren jeshile dhe blu.

Surprizoni femijet tuaj me modelet me te reja prane nesh!

Informacion shtesë

Peshë 3 kg
Përmasa 50 × 25 cm
Ngjyra

Blu, Jeshile

Origjina

Kineze

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tricikel për femijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *