Përshkrim

❇️ Dizajn terheqes dhe teper praktik
❇️ E pershtatshme per vogelushe te te dy gjinive.
❇️ Konstrukt i forte alumini
❇️ Plastike ABS e certifikuar, jotoksike e pademshme per bebe.
❇️ Pesha max deri ne 20 kg.
❇️ Paloset lehtesisht
❇️ E lehte per tu pastruar
❇️ Kosh per te mbajtur sendet
❇️ Mosha e pershtatshme 6m+
❇️ Vetem per 5500 leke
Ajo qe keni kerkuar eshte tashme tek ne!

Informacion shtesë

Peshë 4 kg
Përmasa 40 × 50 × 100 cm
Ngjyra

Bezhe

Origjina

Europiane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrige ushqimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *