Përshkrim

Rrethore dhe relaks
2 ne 1 💥
🩸Per mosha 6m +
🩸Material plastik ABS, anti toksik dhe antialergjik
🩸Bazament te gjere, konstrukt te forte dhe sedilje me mbushje te plote
🩸Pershtatet ne dy pozicione si rrethore dhe si relaks bebi
🩸 Cmimi 5500 leke
🩸 E disponueshme ne ngjyren jeshile dhe lejla

Informacion shtesë

Peshë 5 kg
Përmasa 65 × 65 × 55 cm
Ngjyra

Jeshile, Lejla

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrethore dhe Relaks”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *