Përshkrim

Përshkrimi:

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Babystone.
E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.
Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.
Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.
E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.
Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.
Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.
Pjesa e veshjes mund te hiqet dhe lahet ne 30 grade.
Rrotat jane njeshee, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.
E disponueshme ne ngjyren vishnje dhe te zeze.

Shëtisni të qetë me modelin më të ri Babystone!

Informacion shtesë

Peshë 3 kg
Përmasa 100 × 35 cm
Ngjyra

Vishnje

Origjina

Turke

Marka

Babystone

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Babystone – Karrocë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *