Përshkrim

Përshkrimi:

Karroca e kombinuar Cangaroo – Icon 2ne1
Tek ky model eshte nderthurur dizajni elegant me kompaktësinë dhe çmimin e ulët.
Eshte bërë prej alumini, kështu që konstruksioni është jashtëzakonisht i fortë dhe i qëndrueshëm
Për lehtësinë e prindërve, karroca ka një frenë të lidhur në rrotat e pasme.
Në këtë mënyrë siguron qëndrueshmëri dhe siguri gjatë shëtitjeve jashtë.
Ky model është i përshtatshëm për fëmijë deri në 4 vjeç dhe 22 kg.
Një lehtësi tjetër e shkëlqyeshme është se paloset shumë lehtë.

Specifikat:

• Goma të përparme 8 “, të cilat kanë aftësinë për t’u veterregulluar ne kthese
• Gomat e përparme kanë amortizues të veçantë kundër goditjes, të cilat shtojnë qëndrueshmëri në timon, kur ajo bie në gunga apo gropa.
• Goma te pasme 12 “.
• Ndarja e pasme për aksesorët.

Informacion shtesë

Peshë 5 kg
Përmasa 110 × 60 cm
Marka

Cangaroo

Ngjyra

Bezhe, Blu

Origjina

Europiane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cangaroo – Karrocë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *