Përshkrim

Ndenjese per makine e markes Cangaroo.
  • E pershtatshme per moshen 1-10 vjec
  • Percjell butesi dhe rehati per femije
  • Me isofiks
  • E sigurt dhe teper praktike.
  • E disponueshme ne ngjyren gri dhe te zeze.

Jeni duke kerkuar ndenjesen e duhur per femijen tuaj? Zgjidhja eshte tek ne !

Informacion shtesë

Peshë 8 kg
Përmasa 45 × 45 × 65 cm
Origjina

Europiane

Ngjyra

E Zeze, Gri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cangaroo – Ndenjese makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *