Përshkrim

Cangaroo Luxor

Ja pse duhet te zgjedhim kete karroce:
📍 E përshtatshme për përdorim nga lindja deri në 36 muaj
📍 Skelet i qëndrueshëm jashtëzakonisht i lehtë
📍 Rrota te kthyeshme ose fiks, me frenim qendror
📍 Tendë e palosshme për mbrojtjen nga dielli
📍 Sistemi i palosjes së lehtë
📍 Sistemi inovativ i palosjes
📍 Doreza e rregullueshme e prindit në lartësi
📍 Mbajtëse per goten/biberonin
📍 Mbështetëse për këmbën e rregullueshme
📍 Rrota të mëdha
📍 Rrip I përshtatshëm për përdorim nga lindja deri në 36 muaj
📍 Skelet i qëndrueshëm jashtëzakonisht i lehtë
📍 Rrota me frenim qendror
📍 Mbrojtja e heqshme e përparme
📍 Shportë e gjerë magazinimi
📍 Përmasat e hapura: 94x58x108 cm
📍 Përmasat e palosura: 53x48x89 cm
📍 Prodhuar në përputhje me Standardet Evropiane të Sigurisë EN1888 nga 100% materiale të sigurta

Sedilja e makinës:

📍 I përshtatshëm nga lindja deri në 13 kg, grupi 0+
📍 Rrip sigurie i rregullueshëm me një dorë
📍 Rrip sigurimi me lartësi të rregullueshme
📍 Rritja e sistemit të sigurisë anësore – Mbrojtja optimale
📍 Jastëk i heqshëm i mbështetëses së kokës që premton një sjellje natyrale të gjumit
📍 Përfshin tendë / kapuç dhe çantë këmbësh
📍 Dorezë bartëse e palosshme
📍 Mbulesë e heqshme për larje të lehtë
📍 Ajo është e pajisur në automjet me rripin me 3 pika
📍 Garanci: 1 vit
📍 Lidhja e drejtpërdrejtë me kornizën e karrocës

Cangaroo kujdeset per shendetin e bebit tuaj!

Informacion shtesë

Peshë 5 kg
Përmasa 120 × 85 cm
Origjina

Europiane

Ngjyra

E Zeze, Gri

Marka

Cangaroo

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cangaroo – Karrocë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *