Përshkrim

Përshkrimi:
Nje shoqerues perfekt për pushime apo jetë të përditshme
 • Mbështetësja mund të rregullohet në pozicione të ndryshme deri në shtrirje.
 • Me ndihmën e rripit të sigurisë me 5 pika, fëmija juaj është i sigurt edhe në udhëtime më të gjata.
 • Dorezat shtytëse të buta i ofrojnë prindërve rehati të veçantë
 • Mund të paloset vetëm me dy hapa të thjeshtë dhe të vendoset në bagazh.
 • Rekomandimi për moshën 6 muajsh plus
 • Ngarkesa maksimale 20 kg
 • Pjesa e sipërme e palosshme mund të rregullohet në 3 hapa
 • Rrotat e pasme kanë një frenim me një buton
 • Rrotat e përparme mund të rrotullohen 360 ° për një manovrim më të mire
 • Pesha e karrocës 4 kg
 • Marka Cangaroo

Cangaroo mendon për rehatinë tuaj !

Informacion shtesë

Peshë 4 kg
Përmasa 110 × 60 × 90 cm
Ngjyra

Bezhe, Gri

Marka

Cangaroo

Origjina

Europiane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cangaroo – Karrocë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *