Përshkrim

Përshkrimi:

Cante shpine per vajza, cante shkolle teper praktike dhe e rehatshme .
Canta eshte e organizuar me 2 xhepa te perparme  me zinxhire .
Mbyllja e cantes behet me kapak te siperm , ka nje dizanj teper terheqes dhe modern.
Eshte ortopedike , ka rripa te rregullueshem dhe te mbushur me sup, duke na siguruar nje mbeshtetje te mire te shpines me canten
Mund te mbahet ne dore fale dorezes komode ne pjesen e siperme te cantes.

Materiali: Tekstil dhe poliester

Për femijet tuaj, zgjidhni me te miren!

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg
Përmasa 43 × 30 × 30 cm
Origjina

Europiane

Ngjyra

Bojeqielli

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë ortopedike për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *