Përshkrim

Set me personazhin me te dashur per te voglat tuaja
💥 FROZEN 💥
💥 Seti permban tre pjese: tuta, bluze, xhakete
💥 Material teper cilesor
💥 100% pambuk
💥 Nuk krijon push
💥 Masa ne gjendje nga mosha 3-10 vjec
💥 Seti vjen i kombinuar me ngjyrat gri, roze dhe te bardhe.

Zgjidhni Toy Shop Tirana – Zgjidhni cilesine!

Informacion shtesë

Peshë 1 kg
Origjina

Turke

Ngjyra

Gri, Roze

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kostum sportiv për vajza”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *