Përshkrim

Kostum sportiv per djem
💥 Material cilesor
💥 100% pambuk
💥 Nuk krijon push
💥 Praktik dhe teper komod
💥 Masat ne gjendje 6-9 vjec
💥 Vjen ne ngjyren e bardhe me te kuqe.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg
Ngjyra

E Bardhe, E Kuqe

Origjina

Turke

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kostum sportiv për djem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *