Përshkrim

Përshkrimi:

Karrocat per binjake Cangaroo dallohen kryesisht nga ndërtimi i tyre i qëndrueshëm dhe i guximshëm, i cili garanton sigurinë e fëmijëve tuaj.
Korniza e karrocë  është mjaft e gjerë për të lejuar më shumë hapësirë ​​për të kombinuar pjesë nga grupi në vetë strukturën.
Për këtë arsye, ju mund të hipni fëmijë të moshave të ndryshme në karroce!
Djepet e fëmijëve, vendet sportive dhe sexholinot i mund të montohen në të dyja anët e makinës.
Korniza e aluminit është e thjeshtë dhe e lehtë për tu mbledhur. Mundësia për të hequr të katër rrotat do t’i shtojë kursimit të hapësirës kur shëtitni.
Pavarësisht nga rendi në të cilin pjesët janë hequr nga grupi, korniza e karrocës binjake mbetet e balancuar.
Rrotat janë të mbushura me xhel dhe mjaft të mëdha për t’i bërë ballë ngarkesës së dy fëmijëve.
Rrotat e përparme kanë aftësinë të rrotullohen gjë që e bën më të lehtë drejtimin.
Edhe me ngarkesë të plotë, rrotat janë të shkathëta dhe të qëndrueshme.
Amortizuesit e goditjes mund të rregullohen në lagështimin e dridhjeve gjatë vozitjes në terrene të përafërt.

 

Portbebeja

Ato përdoren nga lindja deri në 6 muaj
Montim i lehtë në kornizën e karrocës në të dy drejtimet
Mbështetje e butë për të shtrirë brenda djepit
Tende  e gjerë e rregullueshme që mbron nga dielli dhe i ftohti
Sistemi i ventilimit në djep
Mbulesa dimërore që mbron nga të ftohtit
Aftësia për të rregulluar pozicionin e mbështetëses
Rregullimi i mbështetëses në pjesën e jashtme të djepit
Dorezë e qëndrueshme dhe e guximshme për mbajtjen e djepit
Djepi mund të shërbejë si një krevat fëmijësh i lëvizshëm
Në një sipërfaqe të sheshtë ka aftësinë të lëkundet

Pjesa sportive

Përdoret deri në 6 muaj deri në 3-3.5 vjet
Montim i lehtë në kornizën e shëtitës së foshnjës në të dy drejtimet
Mbulesa e këmbëve dimërore që mbron nga të ftohtit
Pjese  e butë shtesë në vend për rehati të shtuar
Tende e  gjerë e rregullueshme që mbron nga dielli dhe i ftohti
Aftësia për të rregulluar pozicionin e mbështetëses (nga ngritur në ulje)
Rripat e sigurimit me 5 pika
Aftësia për të rregulluar lartësinë e rripave të sigurimit
Doreza e sigurisë në sediljen sportive mund të hiqet
Mbështetëse e rregullueshme e eko lëkure për mirëmbajtje të lehtë

Seti 2in1 përfshin:

Skeleti me rrota
Pjesa sportive 2 copë
Portbebeja  2 copë
Cante per blerje ne skeleti e karroces
Cante per  mamin
Qese  shiu 2 copë
Rrjeta e insekteve 2 copë
Mbulesa dimërore për pjesën sportive 2 pjesë
Mbulesa e portbebese 2 copë
Mbulesa dimërore për sexholinon  2 copë
Mbajtese per goten

Informacion shtesë

Peshë 6 kg
Përmasa 110 × 75 cm
Marka

Cangaroo

Ngjyra

Gri

Origjina

Europiane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cangaroo – Karrocë për binjakë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *