Përshkrim

Përshkrimi

Personazhet e femijeve jane gjithnje e me te preferuar

  • Skuter per femije, me 3 rrota : 1 perpara dhe 2 mbrapa shume praktike ne ecje
  • Material metalik i forte dhe rezistent i nderthurur me plastiken
  • Me doreza te buta qe nuk demtojne duart
  • Scooteri me i pelqyer nga te vegjlit vjen ne disa modele
  • Me drita te rrotat
  • Sistem frenimi te pjesa e pasme e rrotave
  • Lehtesisht te komandueshem
  • Palosen lehtesisht
  • Gjendje: SPIDERMAN. LOL. MCQUEEN
  • Mosha 3+

Informacion shtesë

Peshë 3 kg
Përmasa 90 × 58 × 15 cm
Origjina

Kineze

Ngjyra

Roze

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skuter për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *