Përshkrim

ARUSH  WINNIE THE POOH

Me nje madhesi mesatare me te cilin  mund te luajne femijet tuaj.
Ne saje te materialit te jep ndjesine e rehatise dhe butesise kur e prek.
Femijet tuaj mund ta perdorin edhe kur flene gjume.

Informacion shtesë

Peshë 0.7 kg
Përmasa 70 cm
Origjina

Turke

Marka

No Brand

Ngjyra

E Verdhe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arush Winnie the Pooh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *