Përshkrim

Tricikel për fëmijë 3në1 , mund te kthehet lehtesisht ne biciklete.
Specifikat:
💥 Per mosha 1-5 vjec
💥 Tenda dhe barriera para lehtesisht e cmontueshme
💥 Rrotullim 360 grade, me pamje nga prindi ose jo
💥 Ne ngjyre gri dhe vishnje
💥 Goma te buta

Jeni duke kerkuar nje produkt qe te jete tricikel dhe biciklete ne te njejten kohe?

Informacion shtesë

Peshë 2 kg
Përmasa 70 cm
Origjina

Kineze

Ngjyra

Gri, Vishnje

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tricikel për fëmijë 3në1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *