Përshkrim

Per te gjithe te apasionuarit e produkteve te reja
Mberriti modeli me i ri i triciklave.
Specifikat:
✅ Konstrukt i forte, alumin 100 %
✅ Mekanizem shtytes me tre nivele gjatesie qe hiqet lehtesisht
✅ Mund te perdoret dhe si biciklete kur femija rritet
✅ E lehte ne komandim dhe teper praktike
✅ Mosha 1-5vjec

Tek ne do te gjeni ngjyra terheqese dhe materiale cilesore .

Informacion shtesë

Peshë 2 kg
Përmasa 80 × 20 cm
Ngjyra

Blu

Origjina

Kineze

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tricikel për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *