Përshkrim

Robot dinosaur me telekomande 🤖
Rekomandohet per moshen 3-7 vjeç 💥
Komandohet me telekomande per levizje te ndryshme, dhe muzike.
Eshte i pajisur me fishe karikimi🥰

Informacion shtesë

Peshë 0.15 kg
Përmasa 30 × 24 × 10 cm
Origjina

Kineze

Ngjyra

E Bardhe

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dinosaur me telekomande”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *