Përshkrim

Jeni duke menduar ti beni nje dhurate te voglit tuaj?
Juprezantojme kete tricikel teper te vecante.

Specifikat:

✔️ Konstrukt i forte alumini
✔️ Mekanizem shtytes
✔️ Kosh per sendet e femijes
✔️ Praktik per cdo kohe
✔️ Mund te perdoret dhe si biciklete
✔️ Mosha e perdorimit 1-5 vjec

Femija juaj do të jetë gjithmonë i sigurt!

Informacion shtesë

Peshë 2 kg
Përmasa 80 × 34 cm
Origjina

Kineze

Ngjyra

E Kuqe

Marka

No Brand

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tricikel për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *